Sroka Włodzimierz Gospodarstwo Agroturystyczne Letnica

8 Sty

Sroka Włodzimierz
Letnica 1A
66-008 Świdnica

Tel. 68 327 33 97;  606 649 604
www.agroletnica.pl
e-mail: agroletnica@op.pl

2 pokoje 2 osobowe
2 pokoje 3 osobowe
1 pokój 4 osobowy

Do gospodarstwa można przyjeżdżać przez cały rok.

Oferta skierowana jest do: osób starszych, wędkarzy, grzybiarzy, lubiących aktywnie wypoczywać, zajmujących się sportem oraz rekreacją polegającą na lataniu przy użyciu paralotni.

Istnieje możliwość wyżywienia w gospodarstwie, wędkowania, wypożyczenia rowerów, biesiadowania przy muzyce ludowej, organizacji imprez okolicznościowych, zakupu produktów w gospodarstwie, uczestnictwa w pracach gospodarskich i polowych, organizacji wycieczek rowerowych, grzybobrania.

Do dyspozycji gości jest plac zabaw dla dzieci, wydzielone miejsce na ognisko, grill, wyznaczone miejsce do parkowania, basen kąpielowy, zarybiony staw, sala bilardowo-pingpongowa.

Specjalnością gospodyni jest zupa grzybowa, gulaszowa oraz dania z dziczyzny.
Gospodarstwo położone jest wśród lasów, które jesienią obfitują w owoce runa leśnego.
Dla grzybiarzy są istnym rajem. Ciekawie ukształtowany teren z licznymi wzniesieniami
i pagórkami, przepływającymi w okolicy rzekami Odrą i Bobrem, stwarza wspaniałe warunki do wypraw rowerowych i wędrówek pieszych. Mała winnica, sad w którym dojrzewają jabłka i śliwki, przestrzeń, smaczna kuchnia, cisza, spokój, otaczająca przyroda to wszystko składa się na bardzo ciekawą i atrakcyjną ofertę dla wszystkich turystów preferujących wypoczynek na lubuskiej wsi.