Kosińscy Anna i Sylwester Gospodarstwo Agroturystyczne „Tradycja”

20 sty

Anna i Sylwester Kosińscy
Gospodarstwo Agroturystyczne „Tradycja”
Siedlnica 167
67-400 Wschowa
Tel. 508 318 339
e-mail: kosinski-74@o2.pl

2 pokoje 2 osobowe
1 pokój 3 osobowy

Do gospodarstwa można przyjeżdżać przez cały rok z wyłączeniem okresów świątecznych.

Oferta gospodarstwa skierowana jest do:
– gości z niemowlętami i małymi dziećmi,
– wędkarzy,
– uprawiających jazdę konną

Istnieje możliwość indywidualnego przygotowania posiłków, uczestnictwa w pracach gospodarskich i polowych. Jest wyznaczone miejsce do parkowania.
Rodzinne Gospodarstwo Agroturystyczne TRADYCJA specjalizuje się w hodowli koni. Konie wyhodowane w gospodarstwie używane są zarówno do rekreacji jak i sportu,
a naukę prowadzi instruktor sportu jeździeckiego. Kryta ujeżdżalnia umożliwia całoroczne prowadzenie jazdy konnej. Jest miejsce z altanką do grillowania, plac zabaw dla dzieci oraz boisko do gry w piłkę siatkową. Cały teren gospodarstwa jest ogrodzony.
Placyk zabaw, towarzystwo innych dzieci oraz zwierząt na pewno ucieszy każdego malucha i da wytchnienie zmęczonym rodzicom. Gospodarstwo jest także siedzibą Stowarzyszenia Klubu Jeździeckiego TRADYCJA.
Ciekawa, spokojna okolica sprzyja turystyce konnej i nie tylko. Bliskość kompleksów leśnych zachęca do długich spacerów, a w zależności od pory roku, do zbierania jagód,
grzybów.
Istnieje możliwość wędkowania i kąpieli w dużym stawie, znajdującym się na terenie gospodarstwa. Dla zainteresowanych organizowane są również imprezy okolicznościowe w plenerze lub na ujeżdżalni. Ponadto w pomieszczeniu klubowym z kominkiem można organizować imprezy okolicznościowe do 40 osób.