Błażej Szczepanik Gospodarstwo Agroturystyczne U Asi

13 lip

Szczepanik Błażej
Gospodarstwo Agroturystyczne U Asi
Skrzynica 4
66-441 Skwierzyna
tel: 721 297 278
e-mail: blazej.szczepanik@onet.eu

5 pokoi 3 osobowych
Do gospodarstwa można przyjeżdżać przez cały rok

Oferta gospodarstwa skierowana jest do:
– wędkarzy
– grzybiarzy

Istnieje możliwość indywidualnego przygotowania posiłków, przyjazdu ze zwierzętami, biesiadowania przy muzyce ludowej, uczestnictwa w pracach gospodarskich i polowych, jazdy konnej (w zaprzyjaźnionym gospodarstwie), organizacji spływów kajakowych ( w sąsiednim gospodarstwie), wędkowania, grzybobrania w pobliskich lasach.
Do dyspozycji gości jest plac zabaw dla dzieci, wydzielone miejsce na ognisko grill, wypożyczalnia rowerów, wyznaczone miejsce do parkowania.

Agroturystyka U Asi położona jest w przepięknej okolicy Puszczy Noteckiej oraz Doliny Warty.
Miejsce to jest rajem dla wędkarzy i grzybiarzy. Cisza i spokój, urokliwe pejzaże, gościnni gospodarze, nieskazitelna przyroda – to główne atuty przemawiające za przyjazdem
na wypoczynek do tego miejsca. Dodatkową atrakcją (dla chętnych) jest możliwość uczestniczenia w codziennej pracy w gospodarstwie rolnym. Wiejskie klimaty, kontakt
ze zwierzętami gospodarskimi, świeże nieskażone powietrze, liczne akweny wodne, ogromne kompleksy leśne, pola i łąki – wszystko to czeka na turystów spragnionych kontaktu z naturą, wypoczynku w ciszy, spokoju.