Godlewska Patrycja Gospodarstwo Agroturystyczne Zielony Zakątek

7 maj

Patrycja Godlewska Gospodarstwo Agroturystyczne Zielony Zakątek
Gębice 43 66-620 Gubin
tel. 782 395 208
e-mail: zielony_zakatek@onet.pl www.zielony-zakatek

2 pokoje 3 osobowe
1 pokój 4 osobowy
Łącznie: 10 miejsc noclegowych

Oferta skierowana jest do:
– gości z niemowlętami i małymi dziećmi,
– osób starszych,
– wędkarzy,
– grzybiarzy,
– osób lubiących wypoczynek na wsi

Do gospodarstwa można przyjeżdżać przez cały rok.

Istnieje możliwość pełnego wyżywienia, przyjazdu ze zwierzętami (po wcześniejszym uzgodnieniu z gospodarzami), wędkowania w stawie znajdującym się na terenie gospodarstwa,  grzybobrania w pobliskich lasach, organizacji imprez okolicznościowych, zakupu produktów w gospodarstwie, uczestnictwa w pracach gospodarskich i polowych, udziału w zajęciach edukacyjnych o tematyce rolnictwa i zajęć gospodarskich, rękodzieła artystycznego, zwyczajów i obrzędów, przetwórstwa produktów spożywczych, kuchni domowej.

Gospodarstwo oferuje: wyznaczone miejsce do parkowania pojazdów, plac zabaw dla dzieci, wydzielone miejsce na ognisko i grill, kontakt ze zwierzętami gospodarskimi i domowymi, zarybiony staw, łódź, zadaszoną wiatę, bardzo rozległy teren wokół gospodarstwa.

Specjalnością gospodyni jest zupa pomidorowa z kluseczkami, pierogi z różnymi nadzieniami, placki ziemniaczane i inne potrawy oparte na tradycyjnej kuchni polskiej. Ich smak
jest niepowtarzalny, ponieważ przygotowywane są na bazie produktów pochodzących
z gospodarstwa (warzywa, przetwory, jajka, mięso).

Bliskość lasów, łąk, pól, piękne pejzaże, cisza, pasące się owieczki, smakowite domowe jedzonko, noclegi w przytulnych pokojach, dla spragnionych wrażeń możliwość biwakowania nad stawem – to tylko nieliczne atrakcje czekające Zielonym Zakątku. Kochający wieś i przyrodę mogą tu wypoczywać leniuchując i wygrzewając się na słońcu słuchając śpiewających skowronków, brzęczenia owadów, szumiących drzew lub aktywnie jeżdżąc rowerami, spacerując, zwiedzając liczne zabytki architektury i przyrody, polując aparatem fotograficznym na osobliwości natury. Dla dzieci jest plac zabaw i rozległy teren do biegania i zabawy.

Na grzybiarzy i prawdziwych myśliwych czekają pobliskie kompleksy leśne.