Wierzchosławski Roman Gospodarstwo Agroturystyczne Leśna Stadnina

20 sty

Wierzchosławski Roman
Gospodarstwo Agroturystyczne Leśna Stadnina
Krzywczyce
Sucha Dolna 31
67-312 Niegosławice
Tel. 68 378 18 07

2 pokoje 2 osobowe
2 pokoje 3 osobowe

Do gospodarstwa można przyjeżdżać przez cały rok, również w okresie świątecznym.

Oferta gospodarstwa skierowana jest do:
– gości z niemowlętami i małymi dziećmi
– osób starszych
– wędkarzy
– ekologów
– osób niepełnosprawnych
– uprawiających jazdę konną
– grzybiarzy

Istnieje możliwość wyżywienia w gospodarstwie, indywidualnego przygotowania posiłków, przyjazdu ze zwierzętami, wędkowania, jazdy konnej, spania na sianie, wypożyczenia rowerów, biesiadowania przy muzyce ludowej, organizacji imprez okolicznościowych, zakupu produktów w gospodarstwie, uczestnictwa w pracach gospodarskich i polowych.
Do dyspozycji gości jest plac zabaw dla dzieci, wydzielone miejsce na ognisko i grill, wyznaczone miejsce do parkowania, boisko do gry w siatkówkę, bezpłatne pole namiotowe.

Gospodarze organizują biwaki, obozy w siodle, rajdy konne jedno i wielodniowe, naukę jazdy konnej, naukę powożenia, przejażdżki bryczką po łąkach i lasach, jazdy terenowe
po łąkach i lesie. Umożliwiają uczestnictwo w nocnych polowaniach.

Specjalnością kuchni są potrawy i wyroby z dziczyzny: pieczenie, wędzonki, kiełbasy.

Gospodarstwo znajduje się w maleńkiej wsi Krzywczyce, z trzech stron otoczonej lasem położonej na skraju Borów Dolnośląskich. Spokojna, bezpieczna okolica, domowa kuchnia i przyjazna atmosfera to tylko niektóre atuty tego miejsca. Podczas spaceru lub konnej przejażdżki można z bliska zaobserwować leśne zwierzęta: sarny, dziki, lisy.