Sroka Włodzimierz Gospodarstwo Agroturystyczne Letnica

8 sty

Sroka Włodzimierz
Letnica 1A
66-008 Świdnica

Tel. 68 327 33 97;  606 649 604
www.agroletnica.pl
e-mail: agroletnica@op.pl

2 pokoje 2 osobowe
2 pokoje 3 osobowe
1 pokój 4 osobowy

Do gospodarstwa można przyjeżdżać przez cały rok.

Oferta skierowana jest do: wszystkich ludzi szukających w przyrodzie leku na trudy codziennego dnia, natchnienia i sił do dalszych zmagań; ciszy i odpoczynku na łonie natury – czekają na Nich basen z miejscami do leżakowania, zaciszne zakątki na rozległym terenie gospodarstwa, miejsca na ognisko i grill. Również do tych, którzy lubią aktywnie wypoczywać, których pasją jest sport. Do Ich dyspozycji jest boisko do gry w siatkówkę, rowery, sala bilardowo ping pongowa, zarybiony staw, stanowisko paralotniowe.

Istnieje możliwość wyżywienia w gospodarstwie, wędkowania, wypożyczenia rowerów, biesiadowania przy muzyce ludowej, organizacji imprez okolicznościowych, zakupu produktów w gospodarstwie, uczestnictwa w pracach gospodarskich i polowych, organizacji wycieczek rowerowych, grzybobrania.

Do dyspozycji gości jest plac zabaw dla dzieci, wydzielone miejsce na ognisko, grill, wyznaczone miejsce do parkowania, basen kąpielowy, zarybiony staw, sala bilardowo-pingpongowa.

Specjalnością gospodyni jest zupa grzybowa, gulaszowa oraz dania z dziczyzny.

Agroturystyka Letnica to czterohektarowe gospodarstwo malowniczo położone na wzniesieniu wśród lasów. Przepiękny i ciekawie ukształtowany teren z licznymi pagórkami, przepływającymi w okolicy rzekami Odrą i Bobrem, stwarza wspaniałe warunki do wypraw rowerowych
i wędrówek pieszych. Mała winnica, sad w którym dojrzewają jabłka i śliwki, przestrzeń, smaczna kuchnia, cisza, spokój, otaczająca przyroda – za płotem las pełen grzybów
i innego runa leśnego – to wszystko składa się na bardzo ciekawą i atrakcyjną ofertę
dla wszystkich turystów preferujących wypoczynek na lubuskiej wsi.
Gospodarze serdecznie zapraszają, zapewniając, że pobyt w ich gospodarstwie pozostawi niezapomniane wrażenia, pozwoli na zregenerowanie sił i maksymalny relaks.