Robak Żaneta i Łukasz Gospodarstwo Agroturystyczne Folwark Pszczew

12 sty

Gospodarstwo Agroturystyczne Folwark Pszczew
Żaneta i Łukasz Robak
ul. Stefana Batorego 11
66-330 Pszczew
tel. 95 749 13 83; 507 207 032
e-mail: folwark@pszczew.com.pl  www.folwark.pszczew.com.pl

1 pokój 1 osobowy
2 pokoje 2 osobowe
5 pokoi 3 osobowych
4 pokoje 4 osobowe
4 pokoje wieloosobowe
ok. 30 miejsc noclegowych

Do gospodarstwa można przyjeżdżać przez cały rok.

Oferta gospodarstwa skierowana jest do:
– gości z niemowlętami i małymi dziećmi
– wędkarzy (kajaki wędkarskie, łowisko ryb)
– osób starszych
– ekologów
– uprawiających jadę konną
– grzybiarzy (suszarnia grzybów opalana drewnem)
– wszystkich miłośników wypoczynku w otoczeniu pięknej przyrody, spokoju, również aktywnego wypoczynku, dobrej zabawy na świeżym powietrzu oraz zdrowego, smacznego wyżywienia.
Możliwość wyżywienia w gospodarstwie, indywidualnego przygotowania posiłków, przyjazdu ze zwierzętami, wędkowania, jazdy konnej, grzybobrania, wypożyczenia rowerów, kajaków, biesiadowania przy muzyce ludowej, organizacji imprez okolicznościowych, zakupu produktów w gospodarstwie, uczestnictwa w pracach gospodarskich i polowych, organizacji wycieczek rowerowych i spływów kajakowych, zajęć edukacyjnych, przejażdżki bryczką lub amfibią.

Do dyspozycji gości jest sauna fińska, jacuzzi, hala sportowa z kortem tenisowym, siłownia, plac zabaw dla dzieci, wydzielone miejsce na ognisko, grill, kajaki, rowery, stół do ping-ponga, wyznaczone miejsce do parkowania.

Atrakcją kulinarną gospodarstwa są potrawy z dodatkiem grzybów leśnych
z pszczewskich lasów, ogórki z własnego ogródka w zalewie miodowej, domowe pierogi z owocami leśnymi, kompoty, dżemy, konfitury z własnych owoców, miód prosto
z pasieki, zupa pomidorowa ze swojskich pomidorów z makaronem własnej roboty.

Folwark Pszczew jest urokliwym i wyjątkowym obiektem historycznym. Otaczająca zewsząd przyroda oraz niezwykły klimat zabytkowej gorzelni, bardzo dobre warunki mieszkalne, bogata oferta pobytowa,  zapewniają wspaniały wypoczynek.

W 2015 roku gospodarstwo otrzymało tytuł Najładniejszego gospodarstwa agroturystycznego województwa lubuskiego, w konkursie zorganizowanym przez Lubuski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Kalsku.