Cieśla Danuta Romualda Gospodarstwo Agroturystyczne Roma

14 sty

Cieśla Danuta Romualda
Gospodarstwo Agroturystyczne Roma
Zdroisko
ul. Bukowa 10
66-415 Kłodawa
Tel. 95 731 17 56;  662 017 441
e-mail:gosp.agroturystyczne-roma@wp.pl

1 pokój 2 osobowy
1 pokój 4 osobowy

Przyzagrodowe pole namiotowe
Do gospodarstwa można przyjeżdżać przez cały rok.

Oferta gospodarstwa skierowana jest do:
– gości z niemowlętami
– osób starszych
– wędkarzy
– ekologów
– uprawiających jazdę konną
– grzybiarzy

Istnieje możliwość wyżywienia w gospodarstwie, indywidualnego przygotowania posiłków, przyjazdu ze zwierzętami, wędkowania, jazdy konnej, wypożyczenia rowerów, biesiadowania przy muzyce ludowej, grzybobrania, zbierania jagód i malin leśnych, suszenia zebranych owoców, przygotowywania przetworów, organizacji imprez okolicznościowych, zakupu produktów w gospodarstwie, uczestnictwa w pracach gospodarskich i polowych.

Do dyspozycji gości jest plac zabaw dla dzieci, wydzielone miejsce na ognisko i grill, wyznaczone miejsce do parkowania.

Specjalnością gospodyni jest szynka z dzika (potrawa otrzymała prestiżową nagrodę „Perła 2013”), sarnina w sosie kurkowym(danie nagrodzone III miejscem w Konkursie „Nasze kulinarne Dziedzictwo-Smaki Regionów 2014”), śliwki kandyzowane, potrawy z jabłek, dynia kandyzowana (również bardzo wysoko nagrodzone w konkursach), różnego rodzaju pierogi. Spiżarnia jest pełna rarytasów, których najbardziej wybredny smakosz nie znajdzie nigdzie na Świecie.

Gospodyni mawia:
Zdroisko – stąd wszędzie mamy blisko. Tu las, jeziora, rzeka, tu spokój na ciebie czeka.
Tu nigdy się nie znudzisz, wśród przyjaznych Ci ludzi.

Gospodarstwo położone jest w sąsiedztwie lasu, przy rzece Santoczna. W pobliżu są jeziora Duże Wełmino i Wełminko .Wzdłuż jeziora Duże Wełmino i rzeki  przebiega jeden z najpiękniejszych szlaków /niebieski/ turystycznych pieszo – rowerowych Pojezierza Barlinecko-Gorzowskiego. Wokół jezior wytyczono polecany przez LOTUR szlak NORDIC WALKING .

W konkursie organizowanym przez lubuski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Kalsku pn.: Najładniejsze gospodarstwo agroturystyczne województwa lubuskiego w 2015 r. i w 2017 r.,
gospodarstwo zostało wyróżnione.