Dybuś Jolanta Gospodarstwo Agroturystyczne Rębowo Zdrój

14 sty

Dybuś Jolanta
Gospodarstwo Agroturystyczne Rębowo
Rębowo 8
66-415 Kłodawa
Tel. 95 729 27 76; 516 849 088
www.fb gospodarstwo agroturystyczne Rębowo
e-mail: joleczkadk@op.pl

3 pokoje 2 osobowe
2 pokoje 4 osobowe
Przyzagrodowe pole namiotowe

Do gospodarstwa można przyjeżdżać sezonowo od maja do września
Oferta gospodarstwa skierowana jest do:
– gości z niemowlętami i małymi dziećmi
– osób starszych
– wędkarzy
– ekologów
– grzybiarzy

Istnieje możliwość wyżywienia w gospodarstwie, indywidualnego przygotowania posiłków, przyjazdu ze zwierzętami, wędkowania, grzybobrania, organizacji imprez okolicznościowych, zakupu produktów w gospodarstwie. Do dyspozycji gości jest wydzielone miejsce na ognisko, grill, stół pingpongowy, bilard, piłkarzyki, boisko do gry w badmintona i siatkówkę, plac zabaw dla dzieci, wypożyczalnia rowerów.
Specjalnością gospodyni są gołąbki z kurkami, pierogi z jagodami, krokiety z grzybami, barszcz na naturalnym zakwasie, zupa pomidorowa z własnych pomidorów z ryżem, gołąbki z ryżem i mięsem mielonym – prosto z pieca, sos kurkowy, cukinia zasmażana z czosnkiem, piersi z kurczaka faszerowane szpinakiem i serem feta w cieście francuskim, wypieki, wina i nalewki własnej roboty, desery „paluszki lizać” i inne pychotki.

Dom usytuowany jest w bezpośrednim sąsiedztwie Barlinecko-Gorzowskiego Parku Krajobrazowego, 3 km od jeziora Wysokie. Piękna przyroda, niezwykłe pejzaże, ptaki i zwierzęta, cisza, spokój, smakowite jedzenie – to wszystko sprawia, że miejsce jest wyjątkowe i niezwykle atrakcyjne dla miłośników wypoczynku z dala od tłumów ludzi, na łonie przyrody.

W konkursie na „Najładniejsze gospodarstwo agroturystyczne województwa lubuskiego” organizowanym przez Lubuski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Kalsku gospodarstwo zajęło: w 2011 roku  trzecie miejsce, w 2013 roku zostało wyróżnione, 2015 roku – I miejsce, w 2016 roku temat konkursu brzmiał: Najpiękniejsze gospodarstwo agroturystyczne województwa lubuskiego, serwujące najsmaczniejsze potrawy regionu – gospodarstwo zajęło III miejsce,
w 2017 r. zostało drugim (II miejsce) najładniejszym gospodarstwem agroturystycznym woj. lubuskiego.